Kim jesteśmy?

Dwoje braci, Arkadiusz i Sławomir, współpracujemy od 2016 roku.

Wymagamy wiele od siebie oraz od tego co oferujemy, a naszym konikiem jest świetna obsługa klienta, więc oczywistym było dla nas, że nasze następne kroki będą skierowane na bardzo wymagający rynek. Padło na branżę ręcznie wykonywanych dekoracji dla wnętrz i ogrodów.

WOŚP x Interio Novum

Na początku 2022 roku mieliśmy ogromną przyjemność współpracować, z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ramach jej 30. Finału.

Z tej okazji stworzyliśmy na to wydarzenie specjalną, limitowaną do jednej sztuki edycję naszego buldoga angielskiego XXL w barwach nawiązujących do kolorystyki i symboliki tegorocznej zbiórki.

 

Design

Po otrzymaniu akceptacji przez fundację razem z naszą artystką Sarą zaprojektowaliśmy na żywo design bazując na motywie przewodnim 30. Finału. Ważne było dla nas, aby umieścić w nim motyw oka. 30. Finał zbierał właśnie środki na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania wzroku u najmłodszych.

 

Dekoracja

Wykonanie kompletnego malowania zajęło 22 godziny pracy. Na sam koniec efekt był oszałamiający. Całość prac relacjonowaliśmy na naszym instagramie @interionovum. Dalej można znaleźć wybrane zdjęcia i filmy w zapisanej relacji WOSP 2022.

 

Aukcja

Po wykończeniu lakierem przyszedł czas na sesję zdjęciową i wystawienie oferty w portalu allegro.
Licytujących było jedenastu i ostatecznie figura została zlicytowana za sumę 8600zł!

 

Jeżeli chcesz zobaczyć efekt końcowy sesji to zapraszam na nasz instagram @interionovum!

Podziękowania

Chciałbym serdecznie podziękować Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za zaufanie. Podziękowania również kieruję do zespołu pracującego przy tej wyjątkowej figurze. Atmosfera pracy, gdy robi się coś dobrego jest uzależniająca.

Ja osobiście bawiłem się przednio i na pewno nie jest to nasz ostatni taki projekt!

Wiedzieliśmy, że jeśli chcemy oferować najładniejsze i najciekawsze dekoracje na stałym poziomie to musimy wytwarzać nasze produkty sami od początku do końca. Nie chcieliśmy być kolejną firmą zalewającą rynek produktami z krajów dalekiego wschodu.

Tym sposobem powstał nasz mały zakład, gdzie działamy od zamówienia surowców poprzez odlewanie figur, szlifowanie, malowanie, aż po finalne wykończenia. Sami, na miejscu, tu w Polsce.

Dzięki temu nasze wyroby zapadają w pamięć i są po prostu unikalne.
Choć szczegóły i detale figur są bardzo dopracowane, a każda figura jest w praktyce jedyną w swoim rodzaju to nie jest to dla nas najważniejsze.

Przy tworzeniu dekoracji najważniejszy dla nas jest klimat i emocje, które dana figura wprowadza do ogrodu lub wnętrza. Czy jest to chłodna elegancja i spokój, które nadadzą sznytu w klasycznych wnętrzach? Czy może dziecinna, naiwna radość wprawiająca w uśmiech gości i domowników?

To jest to, co zobaczycie w naszym sklepie.

Dane firmy:
Bracia Urbańczyk S.C.
adres: Krótka 20, 67-120 Kożuchów
NIP: 925-211-36-94
telefon: 726-437-599 (Arek)
email: interionovum@gmail.com